'' هراس از ملت ''
دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 14:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

'' هراس از ملت ''
 در دوران جنگ تحمیلی برخی اوقات عملیات به شرایط حساسی می‌رسید نیروهای ایرانی و عراقی آنقدر به هم نزدیک  می‌شدند و در نیمه شب آنچنان درهم تنیده می شدند که راهی جز نگاه کردن به صورت افراد برای شناسایی نیروهای خودی و دشمن باقی نمی ماند هر کس در آن تاریکی مطلق زودتر دشمن خود را می شناخت امکان زنده بودن داشت و نفر روبه رو حتماً کشته می شد از پشت و جلو هر لحظه ممکن بود تا سرنیزه‌ای و یا گلوله ای از فاصله نزدیک به تو اصابت کند .
 برخی اوقات هم ، خودی خودی را میزد و این به دلیل وجود دلهره و اضطراب بود که اگر دیر بر ماشه فشار می آوردند حتما کشته می شدند و در این شرایط بود که جنگ به ترسناک ترین لحظات خود تبدیل می شد.
 هرچه فاصله بیشتر بود شانس زنده ماندن بیشتر بود البته وجود خمپاره و توپ از دور همچنان مرگ و شهادت را نزدیک می کرد ولی مرگ با گلوله ای که از چند متری شلیک می شود کاملاً متفاوت بود .

امروز در ایران شرایطی همچون شبهای عملیات توصیف شده پیش آمده است  چرا که دشمن متکبر ایران ما ، یعنی آمریکا و دشمن خونریز ما یعنی منافقین در این روزهای سخت کشور عزیزمان و همچنین نارضایتی مردم از وضعیت معیشتی و فشارهای روحی و مالی ناشی از بیماری کرونا که خیلی از مشاغل را تعطیل کرده است در حال آماده شدن برای برخوردهای سخت و انتقام از مردم ایران هستند. اینان تنها راه شکست انقلاب مردم ایران را درگیری در خیابان ها و اوج گیری نارضایتی مردم می دانند تمام توان خود را چه از طریق نفوذی های داخل کشور و چه از طریق ورود از مرزها جمع آوری کرده اند تا بلکه بتوانند درگیریهای خیابانی جدیدی را در  ایران آغاز کنند .
 مردم ما باید بدانند که اسیر غافلگیری دشمنان خود نشوند آنان ۴۰ سال است که در پی عقده گشایی خود از انقلاب هستند.
مردمی که انقلاب کردند ' جنگیدند ' مال و جان خود را دادند با ترور و درگیری مبارزه کردند و هر وقت نظام اسلامی احتیاج داشت خیابانها را تبدیل به دریایی از انسانها میکردند و در چند سال اخیر هم بار مضاعف سختی های معیشتی و اقتصادی را بر دوش می کشیدند حقشان این نبود که امروز دولتمردان و مسئولین مرفه و بی درد برایشان نسخه های غیر قابل درمان تجویز کنند ولی آیا این لا قیدی مسئولین در عدم کنترل قیمتها و تورم به معنای این است که انقلاب چهل ساله ای که با خون سیصد هزار شهید نگهداری شده است تحویل ایادی آمریکا و خونخوارانی همچون منافقین گردد ؟
آیا دفاع رهبری عزیزمان از دولت و مجلس به این مفهوم است که تا یکسال دیگر در بر روی همین پاشنه بچرخد و مردم هر لحظه در حال تماشای صعود قیمتها در ارزاق عمومی و مسکن و دلار و طلا و ..... باشند و هر دقیقه محاسبه کنند که چقدر ارزش پولشان کم شده است ؟ مردم ایمان دارند که اگر این بی خردی و بی تدبیری ادامه یابد ریشه در تعمد دارد و هرگز رهبری ساکت نخواهند نشست .
این بار هم میتوانیم در خیابانها داخل شهرها و در گوشه گوشه مرزها سد محکم در مقابل عوامل نفوذی و اغتشاشگران و ...... باشیم اما آیا میتوانیم مطمئن باشیم که حاکمان در هر رده ای در این کشور در حال مبارزه با تورم و گرانی و .... هستند .
شک نکنید تاریخ همه کسانی را که دل در گرو نجات مردم از فقر تنگدستی ندارند را به بدترین وجه ممکن تنبیه خواهد کرد .
مردم از جنگیدن تن به تن با دشمنان خود هیچ هراسی ندارد ولی شما از اوج گیری انزجار و تنفر یک ملت سختی کشیده همیشه در هراس باشید .

باشد که این روزهای سخت نیز بگذرد و راه این ملت در آینده ای نزدیک با مسئولینی تحول خواه ' همدل ' جوان و انقلابی بسوی رشد و تعالی برداشته شود و تنها روسیاهی برای دنیا پرستان ضد مردم تا همیشه تاریخ بماند .

سیداحمدنبوی
 دبیرکل حزب همدلی مردم تحول خواه (همت)

بازدید 1038 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید