' خانواده ایران ''
دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 13:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

' خانواده ایران ''

با صدور حکم اعدام سه نفر از اغتشاشگران آبان ۹۸ موجی از مرگ بر و درود بر در فضای مجازی آغاز شد .
دو دستگی همیشگی و سی ساله ایران بار دیگر رخ نمود و سه نفر مجرم محکوم شده قانونی در زندان در پای چوبه دار و خانواده های آنان با کابوس مرگ فرزندانشان با چشمانی بهت زده نظاره گر این دعوا هستند .
نمی دانند از هشتگ اعدام نکنید خوشحال باشند یا ناراحت و نمی دانند که چه جرمها و جنایتهای اضافی دیگری مردم برایشان تعریف کرده اند و هشتگ اعدام کنید هم در فضای مجازی در حال مشتری جمع کردن است .
وقایع آبان ۹۸ آسیب بزرگی به اتحاد کشور وارد کرد و همه بر هم زنندگان آن اتحاد تاریخی باید محاکمه شوند .
 اولین مسبب این حادثه دولت  بود که با گران کردن بنزین بصورت ناگهانی و بعد از آن در مصاحبه تلویزیونی با تمسخر و خنده گفتند که من خودم هم جمعه صبح متوجه شدم .
بی تدبیری و جرم از اینجا آغاز شد و به سطح جامعه گسترش پیدا کرد .
آیا این بخش از متهمان هم به دادگاه آمدند ؟
اغتشاشگران همه دستگیر شدند ولی مدیر دولتی ' نفتی ' فرمانداری یا ....هم در میان دستگیر شدگان هستند ؟

اما به امروز برگردیم که حکمی بر اساس حقوق قضایی صادر گردیده است و با طی مراحل قانونی خود به این نقطه رسیده است و همه آحاد مردم باید آن را بپذیرند مانند سایر محاکم قضایی کشور.
(صرفنظر کردن از درست و غلط بودن حکم دادگاه که این به قاضی پرونده بستگی دارد )
  اما برای این موضوع که همه جامعه را درگیر خود کرده است هنوز یک راه برای جلوگیری از اعدام وجود دارد و آن اعمال ماده قانونی توسط ریاست محترم قوه قضائیه می باشد .
هر کس درون کشور زندگی میکند و دستگیریها را قبول دارد ، محاکمه قانونی را قبول دارد و حتی حکم صادره را قبول دارد بعنوان یک فرد یا گروه یا حزب  میتواند راه قانونی پایانی را که درخواست اعمال ماده ۴۷۷ می باشد را از ریاست قوه قضائیه درخواست نماید.
این کسی که در همه موارد با قانون همراه است و فقط یک درخواست قانونی ارائه داده است ،  آیا او را باید یک آمریکایی جنایتکار خائن بدانیم ؟ او پهلوی چی نیست ، او از منافقین و کفار نیست چرا که همه سیر محکمه را مر قانون میداند .
این فرد یا گروه یا حزب از اعضای خانواده ایران هستند و '' ان قلتی '' را درون خانواده ایران مطرح کرده اند که با تدبیر بزرگترهای خانواده موضوع به پایان میرسد .
در اینجا  دیگر اعضای خانواده ایران که با اعدام موافقند هرگز حق ندارند برادران و خواهران داخل خانواده خود را که چنین درخواستی داده اند را متهم به وابستگی به اجانب نمایند .
آمریکا و پهلوی و منافقین و ضدانقلاب خارج نشین از خداشونه که این جوانان اعدام شوند تا جریان جدید جهانی بر علیه ایران و نقض حقوق بشر راه بیندازند و در حقیقت هشتگ اعدام نکنید ترامپ و رضا پهلوی و رجوی ها بنوعی پوست موزی است زیر پای حزب الهی های جامعه و عصبانی کردن انقلابیون و در پی آن فشار داخلی ارزشی ها به دستگاه قضا برای اعدام این سه نفر و پس از اعدام ، داستان آن طرف آبی ها آغاز شود و دهها کشور و میلیونها نفر ناآگاه از موضوع را علیه جمهوری اسلامی ایران بشورانند .
خانواده ایران اگر با تدبیر عمل کنند و بگویند در داخل خانواده عده ای درخواست قانونی اعمال ماده ۴۷۷ را دارند . چه اشکالی دارد درون خانواده خودمان طبق قانون عمل کنیم و همه خانواده متفق القول باشند که هر نتیجه ای خروجی قوه قضائیه باشد با جان و دل بپذیرند .
اگر مجددا اعدام حاصل اعمال این ماده بود مخالفان اعدام و همه خانواده یکصدا بپذیرند و اگر حبس طویل المدت بود موافقان اعدام هم یکصدا بپذیرند .
ویژگی این تاکتیک خلع سلاح ترامپ و پهلوی و منافقین و ضدانقلاب خارج نشین است و یکبار دیگر اتحاد و انسجامی بزرگ در ملت پدید می اورد .

ما باید همدلی و تحول خواهی را که مقام معظم رهبری طرح کرده اند را در پیشانی امور خود قرار دهیم و از این گردنه سخت با سرفرازی عبور کنیم و مستکبران عالم را از دست اندازی به کشورمان ناامید کنیم و بار دیگر اتحاد این خانواده را به رخ جهان بکشیم و به آنان  بگوئیم اجازه دخالت به مسائل داخلی خودمان را به شما نمی دهیم و این خانواده آنقدر بالغ و عاقل است و پدری توانا و تیز بین دارد که خود مسائل خود را حل کند .

سیداحمدنبوی
فعال سیاسی

بازدید 903 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید