چاپ دومین کتاب گزارش عملکرد حزب همت با عنوان"عملکرد سال ۱۳۹۸ حزب همدلی مردم تحول خواه(همت )"
دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399 ساعت 12:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چاپ دومین کتاب گزارش عملکرد حزب همت

در تاریخ احزاب بعد از انقلاب اسلامی کمتر دیده شده است که گزارش کارکرد سالانه احزاب در قالب کتاب و سند مکتوب جهت آیندگان به دست چاپ سپرده شده باشد ودر کتابخانه‌های کشور بعنوان سندی غیرقابل دستکاری به یادگار مانده باشد.

شاید یکی از دلایلی که احزاب، پاسخگوی خطاها و اشتباهات خود نبوده و نیستند عدم وجود دسترسی  مردم به گزارشات عملکردی این احزاب می باشد که اگر این گزارشات بصورت مکتوب در کتابخانه ملی و یا در وزارت ارشاد و وزارت کشور باقی می‌ماند محققان می‌توانستند ارزیابی حداقلی از مقدار اثرگذاری احزاب در کشور و بر روند سیاستگزاری‌های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی داشته باشند و قول وقرارهای احزاب با مردم و شعارهای بر زمین مانده آنان در سال‌های بعد مجبورشان می‌کرد تا در عملکرد تکراری و ناموفق خود تجدیدنظر نمایند.

حزب‌ همدلی مردم تحول‌خواه(همت) برای دومین سال پیاپی گزارش عملکرد خود را در سال ۱۳۹۸ همانند سال ۱۳۹۷ آماده و در اختیار اهالی سیاست و محققان حوزه احزاب می‌گذارد.

کتابی را که‌ در پیش روی خود دارید حاصل زحمات یک تشکیلات است که در قالب شورای مرکزی،کمیته سیاسی، مشاوران، سازمان‌ها،کمیته‌ها و واحدها، مسئولین استان‌ها و شهرستان‌ها وقت بسیاری گذاشته‌اند تا اثبات کنند که تحزب در کشور امکان رشد دارد و می‌تواند مردم را به آینده حزب داری امیدوار نمود.

لازم به توضیح است که در کتاب گزارش عملکرد سال ۱۳۹۷ حزب همت،‌زمان در نظر گرفته شده از کنگره بهمن ۱۳۹۶ تا کنگره بهمن ۱۳۹۷ بود و به همین دلیل کنگره دوم حزب و گزارش دو ماه آخر سال ۱۳۹۷ در کتاب اول وارد نشد؛ لذا کتاب گزارش عملکرد حزب همت در سال ۱۳۹۸ را از گزارش عملکرد دو ماه پایانی سال ۱۳۹۷ آغاز می‌کنیم و البته دقیقا فعالیت‌های حزب همت تا پایان سال  ۱۳۹۸ را در این کتاب به رشته تحریر در آورده‌ایم .

شایان ذکر است که به دلیل حجم بالای فعالیت‌ها و همچنین هزینه‌های گزاف چاپ، ما سعی کرده‌ایم تا در بخش‌‌هایی از این گزارش عملکرد گزیده‌گویی نموده و  فعالیت‌ها را نمونه‌وار ارائه دهیم و مجبوریم علاقمندان به مطالعه کامل گزارش عملکرد حزب همت در سال ۱۳۹۸ را به وبسایت حزب www.hmtp.ir  دلالت بدهیم تا حجم کتاب کمتر و هزینه های چاپ و نشر حزب کاهش یابد.

کتاب حاضر همانند گزارش عملکرد سال ۱۳۹۷ حاصل دهها روز و صدها ساعت فعالیت سرکار خانم دکتر نفیسه میرگلوی‌ بیات می باشد که از ایشان کمال تشکر را دارم.

 

سید احمد نبوی

دبیرکل حزب همت

﴿والسلام علی من اتبع الهدی

 

بازدید 897 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید