گفت و گویی صادقانه با مردم ایران"
دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399 ساعت 12:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

"گفت و گویی صادقانه با مردم ایران"
احتراما به استحضار مردم شریف ایران می رساند حزب همت که جوان ترین حزب کشور می باشد، طی دوره موجودیت خود، ده ها بار با استناد به موارد قانونی نسبت به کاستی ها و کوتاهی های صورت گرفته در مدیریت کشور و همچنین اعلام اعتراضات مردمی به عنوان حزبی که برخاسته از بطن جامعه می باشد، نسبت به بخش هایی از مسئولیت سردمداران مختلف کشور انتقاداتی را در قالب نامه، بیانیه، پیام، و ... اعلام نموده است  و در مواردی نیز جهت رعایت انصاف از برخی مسئولین کشور که عملکرد شایسته ای داشتند تقدیر و تشکر نمود.
کلیه این موارد از دیدگاهها و مطالبات مردم نشات گرفته بود ، انتقاداتی که نوک تیز آن در برخی موارد ، روسای محترم سه قوه، معاونین رئیس جمهور، وزرا و برخی سازمان های حاکمیتی را نیز در بر می گرفت که کلیه این انتقادات مستند به استناداتی متقن بود.
رعایت انصاف سیاسی چنان بود که این رد و تاییدها هیچ ریشه ای در مخالفت های جناحی نداشت بطوریکه در انتقادها و حمایت ها هر دو جناح اصلاح طلب و اصول گرا مورد هدف مطالب و بیانیه ها و نامه های حزب همت بوده اند.
اما در مورد موضوع کرونا که قبلا نیز چند نقد جدی داشتیم امروز نیاز میبینیم که از مجموع اتفاقات سه ماه گذشته منصفانه حمایت هایی را به صورت مستند از کلیت نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله قوای مجریه و قضاییه ، نهادهای نظامی ، انتظامی و همچنین برخی نهادهای حاکمیتی داشته باشیم.
مواردی که ذیلا اعلام می گردد با لحاظ کردن محدودیت های شدیدی همچون تحریم های آمریکا و اروپا علیه ایران، پایین آمدن درآمدهای نفتی در یکسال گذشته، وجود بلایای طبیعی بسیار سنگین در طی ۲ سال گذشته و مسایلی از این دست می باشد. ( و صد البته بااستثنا کردن ۱۵ روز اول سردرگمی مسئولین کشور و عدم اعلام بموقع کشف ویروس کوید۱۹ در ایران )
مواردی چون:
✅ سرعت عمل دولت در تعطیلی مدارس و دانشگاه ها
✅ پافشاری و جدیت تمام در فاصله گذاری اجتماعی کامل تمام شهر ها از  هفته دوم اسفندماه که اوج این حرکت عظیم و رعایت مردم به دستورالعمل ها را می توان در روزهای 12 و 13 فروردین ماه مشاهده کرد.
✅تامین وسایل بهداشتی نظیر مواد ضد عفونی کننده شامل الکل و ژل و ... ، ماسک ، دستکش و لوازم مورد نیاز پرستاران، پزشکان و کادر درمانی
✅ سرعت عمل در تهیه لوازم بهداشتی برای مردم از اوایل فروردین ماه
✅ سازماندهی دولت برای تهیه و تامین ارزاق عمومی که برخلاف دیگر کشور های دنیا با کمبود شدید مواد خوراکی رو به رو شدند و نیز شاهد صف های طولانی که در فروشگاه های مواد غذایی بودند، ما در داخل کشور با هیچ کمبودی در ایام قرنطینه مواجه نبودیم.
✅هماهنگی دستگاه های دینی و مذهبی از جمله حوزه های علمیه و ائمه جمعه و جماعات جهت تعطیلی مساجد و حسینه ها از حدود 2 ماه پیش
✅تعطیلی نماز جمعه به مدت سه ماه که در تاریخ 40 ساله جمهوری اسلامی ایران بی سابقه بوده است بطوری که حتی در زمان جنگ تحمیلی با تهدیدهای صدام جهت بمباران این فریضه دینی، شاهد تعطیلی این مراسم نبودیم.
✅تعطیلی اماکن مذهبی مانند آستان قدس رضوی(ع) ، حرم حضرت معصومه (س) ، حرم حضرت شاهچراغ (ع)  با هماهنگی نمایندگان  ولی فقیه .
✅ تعطیلی اعیاد شعبانیه که رژیم گذشته نتوانست در تعطیلی این جشن ها اقدامی انجام دهد.
✅تامین بیمارستان ها به وسایل مورد نیاز روزانه و لحظه ای به دارو، تجهیزات، پزشک و کادر درمانی.
✅کنترل سریع بیماری علیرغم تبلیغات شدید جهانی علیه کشورمان
✅رتبه دوم درمان و ترخیص بیماران مبتلا به کووید 19 در دنیا ، طبق نظریه سازمان بهداشت جهانی
✅تمجید چندباره سازمان بهداشت جهانی از جمهوری اسلامی ایران بدلیل رعایت اصول بهداشتی
✅آزادی دائم و موقت هزاران زندانی عادی و امنیتی از زندان های کشور که‌یکی از خدمات در خور توجه قوه قضائیه بود .
✅یکی از اقدامات مهم  دولت در این مدت، کمک های مالی به اقشار ضعیف جامعه علیرغم شرایط سخت کشور بود که به نکاتی از آن می پردازیم:

بازدید 997 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید