بیانیه حزب همت در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی
دوشنبه, 04 فروردين 1399 ساعت 18:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


بسم رب الشهدا و صدیقین

آمریکای خبیث بار دیگر دست به جنایتی تاریخی زد و یکی از فرزندان رشید ملت بزرگ ایران را با رفتاری ذلیلانه و با حماقت رییس جمهور صهیونیست خود به شهادت رساند. سردار شهید قاسم سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریسم و ضامن امنیت کشورهای منطقه در مقابل گروه های ضد بشری داعش، القاعده و سایر دست نشاندگان آمریکا و رژیم صهیونیستی حتی با شهادت خود، جریان مقاومت در منطقه را آب حیات بخشید و با خون خود موجب اتحاد و همبستگی ملت ایران و مردم مسلمان در کشورهای عراق، سوریه، لبنان و یمن و ... گردید.

رییس جمهور متوهم و نادان آمریکا با تحلیل غلط خود از وضعیت منطقه و ایران دست به یک ترور دولتی زد و نه تنها مسئولیت این اقدام را به شکل شگفت انگیزی رسما به عهده گرفت، بلکه آن را موجب خشنودی ملت های منطقه عنوان کرد! در حالیکه با این اقدام وحشیانه و شرم آور نه تنها برای ادامه توطئه ها و دسیسه هایشان در جهت تفرقه بین کشورهای اسلامی توفیقی نیافتند بلکه زمینه بیداری مردم و اخراج همه نیروهای امریکایی و عوامل آن ها را از منطقه فراهم کردند.

حزب همدلی مردم تحول خواه ایران (همت) مواضع خود را در رابطه با این جنایت جنگی و تروریسم دولتی آمریکا بدین شرح اعلام مینماید:

1- دنیا باید بداند در جبهه مقاومت سلیمانی ها بیشمارند و پس از شهادت سردار شجاع ایران و افتخار جهان اسلام سردار سلیمانی، راه مقاومت در برابر همه سلطه گران بویژه آمریکای جنایتکار قویتر از گذشته پیموده خواهد شد و سربازان میلیونی امام خامنه ای گوش به فرمان رهبری خواهند بود و مجاهدت برای حفظ استقلال ایران اسلامی و حفاظت از امنیت و ثبات کشور و منطقه ادامه دارد.

2- همانگونه که امام راحل در سالگرد کشتار خونین مکه فرمودند"فرزندان انقلابي‌ام، بغض و کينه‌ انقلابي‌تان را در سينه‌ها نگه داريد، با غضب و خشم بر دشمنانتان بنگريد و بدانيد که پيروزي از آن شماست"، جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت در منطقه این جسارت آمریکا را پاسخ مناسب، محکم و پیروزمندانه ای خواهند داد و زمان آن را به گونه ای انتخاب خواهند کرد که خواب به چشم دشمنان نیاید.

3- همه اقدامات قانونی و بین المللی جهت اخراج نظامیان آمریکا از کشورهای منطقه باید صورت پذیرد و چون این اتفاق تمامیت ارضی کشور عراق را خدشه دار نموده است لذا انتظار این است که دولت و مجلس عراق و همچنین مرجعیت عراق اخراج آمریکاییها را از عراق بعنوان اولین گام عملی نماید .

4- ترامپ جنایتکار باید بداند که استمرار فشار حداکثری و تلاش جهت ایجاد تفرقه و نارضایتی در میان مردم ایران ثمری نخواهد داشت و مردم هوشمند ایران اسلامی بویژه نیروهای جوان و متخصص و سالم و با انگیزه کشورمان با آگاهی از خدعه های دشمنان، موجی به راه خواهند انداخت تا مدیرانی شایسته زمام امور را در دست گرفته و همه نقاط ضعف اقتصادی و عدالت اجتماعی کشور را در سریعترین زمان برطرف نمایند و توطئه آمریکا در تحریم و فشار اقتصادی را با رهبری مدبرانه امام خامنه ای خنثی نمایند.

5- از دستگاه سیاست خارجی، قوه قضاییه و ریاست جمهوری میخواهیم تا در مقابل این جنایت جنگی و تروریسم دولتی از هیچ گونه اقدامی جهت پیگیری حقوقی و قضایی در جهت محکومیت ترامپ، رییس جمهور تروریست آمریکا به جرم قتل عمد دریغ ننموده و خواستار رسیدگی، محکومیت و مجازات آمران و عاملان این جنایت در دادگاه های صالحه داخلی و دادگاه های بین المللی شوند.

6- قدرت بی بدیل نیروهای نظامی و انتظامی کشور عزیزمان ایران به ویژه قدرت بی مثال سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی از دید هیچ یک از قدرت های نظامی و عموم جهانیان پنهان نیست، اما دفاع از آرمان های انقلاب و مقاومت را یک وظیفه همگانی و مردمی میدانیم، لذا حزب همت در این برهه حساس زمانی با بیش از 80 درصد اعضای جوان آمادگی خود را برای نقش آفرینی در قالب تشکیل گردان ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همکاری با نیروی سرافراز قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می دارد.

در پایان از همه جناحها و جریانهای سیاسی درخواست می نماییم تا به دعوای داخلی خود پایان دهند و این اتحاد بینظیر ایجاد شده در کشور را ارج نهند .

سیداحمدنبوی
دبیرکل حزب همدلی مردم تحول خواه
( همت )

بازدید 938 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید