نمایشنامه ای در سه اپیزود 
دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 11:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 
 
نمایشنامه ای در سه اپیزود 
 
پرده اول 
( ۱۰ می ۲۰۱۸ )
 
نشریه واشنگتن فری بیکن از توزیع یک گزارش سه صفحه ای بین اعضای شورای امنیت ملی کاخ سفید خبر داد که دولت ترامپ از طریق تمرکز ایجاد شکاف عمیق بین مردم ایران با حاکمیت کشورشان فعالانه در زمینه کمک به براندازی نظام فعالیت کند . این طرح توسط اندیشکده « گروه مطالعات امنیتی » که پیوندهای نزدیکی با جان بولتون دارد تهیه شده است . محورهای مهم این طرح ۱-- کاستن از تأکید ترامپ بر حمله نظامی به ایران ۲-- عصبانی کردن مردم ایران از حاکمیت از طریق فضای مجازی با محور دخالت ایران در کشورهای منطقه با صرف پول مردم ایران ۳-- بی اعتماد کردن مردم به حاکمیت ایران با بزرگ کردن نقش فساد و اختلاس در میان همه رده های مسئولین ایران . دلارهای پرداختی رسمی عربستان به منافقین و فرزند شاه مخلوع که از پنهان کردن آن در رسانه ها هم ابایی ندارند پشتیبانی تدارکاتی این طرح بوده که به نام طرح هنسن شناخته شد .
 
پرده دوم :
( از چند ماه پیش آغاز و هنوز ادامه دارد)
 
مردم ایران برای اینکه ثابت کنند که اسیر این توطئه ( طرح هنسن) نمی‌شوند حضور در تظاهرات اعلامی منافقین و سلطنت طلبان را تحریم کردند و علیرغم دلخوری های فراوان معیشتی و اقتصادی در این تظاهرات که البته بی بی سی سعی کرد آن را حداقل در ۳۰۰ شهر پوشش دهد شرکت نکردند و طرح تابستانه هنسن آمریکایی را عقیم گذاشتند .
ولی در پرده دوم که نقش مردم در خنثی سازی طرح آمریکایی بصورت بی نظیر انجام شد نقش مسئولین و حاکمان در همسویی با طرح هنسن نیز به خوبی انجام شد ، در حقیقت مردم ایران در این پرده هم با توطئه های آمریکا مقابله میکنند و هم با توطئه‌های مسئولین ایران ، چرا که روشن نشدن وضعیت اختلاس‌های بزرگ بازی کردن و همراهی مسئولین ایرانی در زمین طرح هنسن است ، موضوع ثامن الحجج به کجا رسید ؟ با اعلام اسم دو سلبریتی تمام شد ؟ حقوق های نجومی کجا رفت ؟ معاون قالیباف چه شد ؟ بانک سرمایه و تعاونی فرهنگیان چه شد ؟ چگونه دلار سر به فلک کشید ؟ و ..... دهها سوال دیگر مردم بی پاسخ مانده است .
مردم ایران از آمریکا و عربستان و اسرائیل و منافقین و سلطنت طلبان نمی ترسند ، مردم از بازیگران پرده دوم می‌ترسند .
 
پرده سوم :  
( شاید خیلی زود )
 
اگر زودتر مسئولین کشور و روسای سه قوه در راستای اعتماد سازی و انسجام و اتحاد ملی و یکپارچگی کشور عمل نکنند مردم خودشان برای دفاع از جمهوری اسلامی و دفاع از خون شهدای استقلال کشور وارد عمل خواهند شد و از آن روز بترسید که نه آمریکا بلکه مردم زجر کشیده و پا برهنه ایران اسلامی از شما نا امید شوند ، پس عدم حضور مردم در طرح تابستانه و سورپرایز جیم هنسن را قدر بدانید و زودتر سوالات مردم را پاسخ دهید .
انشاءالله
 
سید احمد نبوی
دبیرکل حزب همدلی مردم تهران ( همت )
بازدید 792 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید