آیا واقعا زمان آرامش ملت و وحدت و یکپارچگی نرسیده است؟
یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 21:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به نام خدا و با سلام
 
آیا واقعا  زمان  آرامش  ملت و  وحدت  و یکپارچگی نرسیده است ؟
متاسفانه هر روز اتفاقی جدید و پیراهن عثمانی دوباره شکل میگیرد و فضای دو قطبی جنگ و دعوای سیاسی اوج میگیرد ، نمونه بارز و جدید آن قرارداد وزارت نفت و کنسرسیوم توتال و چین بود .
برخی از علاقمندان نظام بر اساس احساس تکلیف این قرارداد را زیر سوال بردند و تا نماز جمعه و مطبوعات و ... نیز ادامه پیدا کرد ، مآخذ قانونی پیگیری این موضوع یعنی نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی وارد قضیه شدند و طرحی سه فوریتی برای لغو این قرارداد آماده کردند و ضمنا وزیر نفت را به مجلس کشاندند که این حساسیت فعالین سیاسی ، اقتصادی ، ... بسیار به جا بود و اقدام قانونی مجلس شورای اسلامی نیز این مسیر را برای اینکه خیانتی واقع نشده باشد نیز بسیار عالی هدایت نمود .
پس از آن وزیر محترم نفت در مجلس حاضر شد و توضیحات خود را ارائه داد و نمایندگان پس از پرسش و پاسخ لازم اعلام کردند که اقناع لازم را بدست آورده اند و نیاز به طرح سه فوریتی لغو قرار داد نمی‌باشد و امضاهای خود را پس گرفتند ، بنظر می‌رسید کسانی که احتمال سو تدبیر و خیانت و بی دقتی در این موضوع مهم را طرح کرده بودند تا نمایندگانشان وارد عمل بشوند نیز اقناع شده باشند و آتش بس اعلام کنند ، در حقیقت مرجع پیگیری یعنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی صدای اعتراض را شنیدند و بسیار بموقع و قانونی عمل نمودند و اعلام خروج از موضوع کردند . ولی قضیه پایان نیافت  و زهی خیال باطل از وجود آرامش  ، نماینده تند رو قطب سیاسی اول یعنی روزنامه کیهان با نشر سندی خبر از رشوه توتال داد ، قطب دوم و روبرو در پاسخ گفت تاریخ سند مربوط به دولت اسبق است ، باز قطب اول با چاپ سندی گفت رشوه جدید است و حالا باید منتظر پاسخ قطب دوم بود و این دور تسلسل مبارزه سیاسی بی آبرو کردن طرفین تند رو دو قطب سیاسی که آسیاب ( بی بی سی ) و ( سی ان ان ) را به حرکت در می‌آورد همچنان ادامه دارد .
آیا وقت آن نرسیده است که همه جریان های کشور در راستای مبارزه با بیکاری ، اعتیاد ، فحشا ، رکود و تورم با کمک یکدیگر قدم بردارند ؟ 
مردم را خسته کرده اید ، هر روز باید منتظر مچ گیری های شما از یکدیگر باشند که بخش بزرگی از آنها دروغ است و تنها خودتان و رقیبتان را در نزد مردم بی اعتبار میکنید و حتی در مواردی که دستگاه قضا وارد مسایل جدی اختلاسها میشود باز هم جناحی مینگرید ، چرا هر دو جناح در دستگیری دانه درشت های اخیر از قوه قضاییه حمایت نکردید ؟ این نشان میدهد که فقط قصد نابودی رقیب سیاسی خود را دارید و هرگز به گاف های یاران خودتان اعتراف نمیکنید و از ملت عذر خواهی نمی‌نمایید .
 
بیایید همراه با شرایط مناسب امروز مردم که با انتخاباتی بزرگ دشمنان خود را مایوس کرده اند ، مردم سالاری دینی پویای مردمی را ارج بنهیم و دست در دست یکدیگر از بحران‌های پیش رو عبور کنیم ، این را بدانید و بدانیم که با ایجاد  شغل برای دختر و پسر جوان ایرانی هم صدمات و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و امنیتی را کم میکنیم و هم رویش های جدیدی را برای انقلاب اسلامی ایران بوجود می‌آوریم .
برنامه های ایجابی خود را برای ارتقای خدمات دولت به ملت را به دولت جدید ارایه دهیم و کمک کنیم تا جرثومه ضعف معیشتی مردم و بیکاری جوانان را شکست دهیم و دین خود را به گلگون کفنان این آب و خاک ادا نماییم . 
 
ان‌شاءالله تعالی
 
سیداحمدنبوی
بازدید 799 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید