بیانیه مجمع پیگیری مطالبات اهالی کن
پنج شنبه, 28 ارديبهشت 1396 ساعت 01:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بیانیه مجمع پیگیری مطالبات اهالی کن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تهران
 
 بسم الله الرحمن الرحیم
 
اهالی محترم کن  
 
 
سلام علیکم  
 
احتراما با توجه به انتخابات پیش رو که در روز جمعه مورخ 29/2/96 برای انتخاب رئیس جمهور و نمایندگان شوراهای اسلامی شهر بر گزار می گردد ، لازم است جهت هدایت بهتر و موثر تر امورات و سرنوشت کشور و شهر و دیار خود با حضور حداکثری ضمن حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با درایت و تحقیق و مشورت به افراد توانمندتر و دانا تر و دلسوزتر رای دهیم و امید است بر اساس خرد جمعی افراد اصلح پا به عرصه خدمت بگذارند. 
 
 
چنانچه مطلع هستید نمایندگان شما در مجمع پیگیری مطالبات اهالی کن بیش از دوسال است که پیگیر مسائل کن از مراکز تصمیم گیر و اجرایی و مسئولین شهر تهران می باشند و پیگیری رفع مشکلات و مطالبات به حق مردم شهید پرور کن را در دستور کار دارند . و معتقد هستیم که مردم اصیل و نجیب و با سابقه این بخش از پایتخت سال های سال است که  از حق و حقوق قانونی و شرعی خود محروم نگه داشته شده اند . و در همین راستا جلسات متعدد فکری و تصمیم ساز با اهالی کن و مسئولین استانی از جمله شورای اسلامی شهر تهران داشته ایم ، که در پیگیری های صورت گرفته خلع و عدم حضور حداقل یک نماینده از محله اصیل کن با این همه سابقه تاریخی و مذهبی در شورای اسلامی شهر تهران کاملا محسوس می باشد . 
 
 با توجه به اینکه در این دوره مطلع شدیم چند نفر از هم محلی های توانا و توانمند کنی و بعضا افرادی که با کن و فرهنگ و مشکلات کن کاملا آشنا هستند کاندید این دوره شورای اسلامی شهر تهران شده اند طی یک جلسه از دیدگاه ها و نظرات ایشان مطلع و از ایشان قول اخلاقی گرفته شد و ایشان نیز متعهد شدند که ان شا الله بعد از حضور در شورای اسلامی شهر تهران جهت رفع مشکلات و مطالبات مردم کن حداکثر تلاش و همکاری با مجمع پیگیری مطالبات اهالی کن و شورایاری محله کن را داشته باشند و در این راستا ضروریست همگان جهت رای آوری ایشان تا حد امکان تبلیغ و تلاش نماییم .  
 
لذا به شما هم محلی های گرامی توصیه می شود در راس 21 کاندیدای شورای شهر تهران شایسته است افراد زیر را قرار داده و با رای هدفمند خود مورد حمایت قرار دهید و در این فرصت باقی مانده تا انتخابات نیز به دیگران معرفی و برای ایشان تبلیغ شایسته و مناسب به عمل آورید . و امیدواریم با راهیابی این افراد به شورای اسلامی شهر تهران  پیگیری امورات کن تسریع و تسهیل گردد . 
 
1- جناب آقای مهندس سالاری کد انتخابی (5748)
 
با توجه به اینک ایشان مسئول پیگیری پرونده کن در شورای اسلامی شهر تهران بودند و در بیشتر جلسات حضور داشتند و در جریان مسائل کن قرار دارند حضور ایشان ضروری و ان شا الله موثر خواهد بود. 
 
2- جناب آقای مهندس غلامرضا محمد خانی (8459)
 
3- جناب آقای مهندس مجید افتخاری( 1747)
 
4- جناب آقای سید احمد نبوی (9415) 
 
با تشکر مجمع پیگیری مطالبات اهالی کن
بازدید 1282 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید