نخستین کنگره ملی سربازان صلح ایران با حضور سردار سرلشگر محسن رضایی، دکتر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، سید احمد نبوی مشاور عالی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و چهره های سرشناس عرصه ایثار و مقاومت برگزار شد.
پنج شنبه, 26 آذر 1394 ساعت 16:24
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

چهارشنبه 25 آذر سالن مجموعه تلاش وزارت کار شاهد برگزاری باشکوه "نخستین کنگره ملی سربازان صلح ایران" بود. در این مراسم که از حدود 6 عصر آغاز شده بود، دکتر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و معاون رییس جمهور، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سردار دادبین فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش و بسیاری از چهره های کشوری و لشگری حضور داشتند. حضور چشمگیر مردم و خبرنگاران جلوه خاصی به مراسم بخشیده بود و این مراسم تا پاشی از شب ادامه یافت و در طول مراسم از بسیاری از سربازان صلح و دیپلماسی ایران تقدیر شد و نشان افتخار به ایشان اعطا گردید.

شاید مهمترین نشان افتخار این مراسم به دکتر ظریف وزیر امور خارجه اعطا شد که توسط معاون اول ایشان دریافت شد. دکتر ربیعی وزیر کار، دکتر صالحی و تیمسار دادبین از دیگر چهره های تقدیر شده در این مراسم بودند. دکتر صالحی در حالیکه به شدت مورد تشویق حاضرین قرار گرفت، نشان افتخار سرباز صلح خود را از دستان مهندس سید احمد نبوی مشاور عالی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو هیأت امنای خانه سربازان صلح ایران دریافت کرد.

این مراسم به صرف شام تا پاسی از شب ادامه یافت و در نهایت همه تقدیر شدگان احترام خویش را نثار روح شهدای گرانقدر و امام راحل نمودند.

 

بازدید 662 بار

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید